Біокамін віскі – чорний. Зі склом

9,500.00

Вільно стоячий портальний камін віски з біоетанолом із порошкової сталі. Камін з біоетанолом у сучасному виданні.

Nord Comfort — один із найсучасніших та найбільш якісних виробників біокамінів, біопалива та камінних аксесуарів завдяки своєму сучасному виробництву, яке знаходиться в Польщі.

Біокаміни — чудова альтернатива звичним камінам, вони підійдуть до Вашого інтер’єру як у квартирі, так і у приватному будинку. Біокамін працює за рахунок біоетанолу – спеціального палива, яке виробляється з рослинних компонентів: злакових культур, очерету, цукрового буряку. При горінні цієї рідини виділяється трохи води і зовсім мало вуглекислого газу. Ніякої сажі, диму і попелу – в димоході повністю відпала потреба.

Опис

Віскі Biofireplace – це поєднання нержавіючої сталі, порошкової сталі та загартованого скла. Модель можна встановити вільно. Камін з етанолом завдяки своїм габаритам чудово підходить для віталень та спалень. Його дизайн нагадує традиційний портальний камін, але в сучасному варіанті. Біокамін має отвори на задній частині, тому його можна повісити навіть на стіну.

Портальні біокаміни – це не лише додаткове джерело тепла, але й прикраса інтер’єру, предмет меблів, який ідеально відповідає сучасним тенденціям. Біокамін також знаходить визнання в громадських місцях, таких як готелі, пансіонати і навіть ресторани. Він не потребує зборів чи дозволів, також для вищезазначених громадських місць.

Практична інформація:

Розміри: висота 730 мм, ширина 750 мм, глибина 190 мм. Вага: 15 кг.

Біокамін стоячий, конструкція зі сталі, лакована термостійкою фарбою. Інтер’єр біокаміну та основа чорного кольору, а корпус – білого кольору. Матовий структурований лак.

Конструкція печі виконана з нержавіючої сталі, товщиною 1 мм і ємністю 0,2 літра. Вогнище шириною 220 мм містить для більшої безпеки подвійні стінки (додаткова камера згоряння), а також спеціальну поглинаючу вставку (безпечна біо-вставка), яка працює як губка – налите в неї біологічне паливо. Це рішення виключає ризик розливу біопалива. Рекомендується заповнити до 1/2 ємності печі, щоб вкладиш “утримував” рідину. Крім того, пальник містить індикатор рівня рідини.

Безпека використовуваної печі була підтверджена позитивною думкою та відповідним сертифікатом TüV Rheinland Polska.

1 літр біопалива згорає від 1h40min до навіть 4h, залежно від регулювання клапана. Ми застерігаємо від фіктивного часу куріння 6 або 9 годин.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Біокамін віскі – чорний. Зі склом”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *