Біокамін “Frame” 55см вертикальний чорний

9,400.00

Вертикальний біокамін з білим каркасом і широкою лінією вогню. Підвісний або вбудований біопал польського виробництва з безпечним пальником.

Nord Comfort — один із найсучасніших та найбільш якісних виробників біокамінів, біопалива та камінних аксесуарів завдяки своєму сучасному виробництву, яке знаходиться в Польщі.

Біокаміни — чудова альтернатива звичним камінам, вони підійдуть до Вашого інтер’єру як у квартирі, так і у приватному будинку. Біокамін працює за рахунок біоетанолу – спеціального палива, яке виробляється з рослинних компонентів: злакових культур, очерету, цукрового буряку. При горінні цієї рідини виділяється трохи води і зовсім мало вуглекислого газу. Ніякої сажі, диму і попелу – в димоході повністю відпала потреба.

Опис

Камінний етанольний камін – це комбінація нержавіючої сталі та порошкової сталі. Модель можна вільно вішати на стіну або вбудовувати в стіну, також з гіпсокартону, але бажано в вогнетривкому варіанті. Передня рама підкреслює дизайн інтер’єру. Підходить як для сучасних, так і для класичних інтер’єрів.
Біокамін виробляється в Польщі з акцентом на точність та забезпечення безпеки використання.
Практична інформація:

Розміри: висота 790 мм, ширина 550 мм, глибина порожнини 160 мм. 10 кг

Вертикальний біокамін, підвісна, передня рама зі сталі, лакована термостійкою фарбою білого блиску, в той час як корпус з біокаміна виготовлений зі сталі, лакований термостійкою фарбою чорним матовим. На тильній стороні біокаміна є спеціальні отвори для підвішування на стіні або будівлях. У комплект входять настінні пробки для підвішування біокаміна.
Корпус біокаміна був виготовлений із сталі товщиною 1,5 мм, у виїмці поруч із пальником були вирізані поздовжні отвори, які мають вирівняти температуру пальника та запобігти утворенню негативного тиску у разі переливу біопалива.

Використовуваний пальник шириною 300 мм і має прямий виріз. Він виготовлений з матової нержавіючої сталі товщиною 3 мм.
Пальник використовує керамічну поглинаючу вставку (безпечна біо-вставка), яка захищає від розливу біопалива в разі сильного удару або перекидання каміна біоетанолу. При цьому біопаливо згорає більш рівномірно. Пальник має місткість 0,7 літра, а біопаливо згорає залежно від умов приблизно за 1,5 години. Пальник не містить протипожежного регулювання, у комплект входить кришка, яка покриває проміжок пальника за допомогою ручок, що постачаються, для ефективного гасіння пожежі. На практиці кришка також може трохи прикрити пальник, щоб зменшити пожежу.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Біокамін “Frame” 55см вертикальний чорний”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *