Затворний клапан для біокаміна 900х400мм

200.00

Затворний клапан дозволяє регулювати висоту вогню в пальнику шириною 524 мм, що використовується в біокамінах Nice-House 900x400mm

Nord Comfort — один із найсучасніших та найбільш якісних виробників біокамінів, біопалива та камінних аксесуарів завдяки своєму сучасному виробництву, яке знаходиться в Польщі.

Біокаміни — чудова альтернатива звичним камінам, вони підійдуть до Вашого інтер’єру як у квартирі, так і у приватному будинку. Біокамін працює за рахунок біоетанолу – спеціального палива, яке виробляється з рослинних компонентів: злакових культур, очерету, цукрового буряку. При горінні цієї рідини виділяється трохи води і зовсім мало вуглекислого газу. Ніякої сажі, диму і попелу – в димоході повністю відпала потреба.

Опис

Клапан виготовлений з матової нержавіючої сталі, який поміщений в пальник шириною 524 мм. Цей пальник використовується в біопалях із розмірами 900×400 мм із серії Nice-House. У комплект також входить ручка для переміщення слайда.

Клапан дозволяє зменшити зазор пальника, завдяки чому ми маємо реальну можливість регулювання розміру пожежі. Зменшення полум’я також призводить до зменшення споживання біопалива.

Важлива інформація:

  • болт використовується для регулювання пожежі, вогнегасник, прикріплений до біокаміна, використовується для ефективного гасіння;
  • мінімальний розмір щілини повинен спричиняти вільне куріння;
  • засувка не повинна повністю закриватися.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Затворний клапан для біокаміна 900х400мм”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *