Паливо для біокамінів. Ароматизоване. 1 літр. “Аромати лісу”

200.00

Ароматне паливо для біокамін у ємності на 1 літр із сертифікатом PZH.

Nord Comfort — один із найсучасніших та найбільш якісних виробників біокамінів, біопалива та камінних аксесуарів завдяки своєму сучасному виробництву, яке знаходиться в Польщі.

Біокаміни — чудова альтернатива звичним камінам, вони підійдуть до Вашого інтер’єру як у квартирі, так і у приватному будинку. Біокамін працює за рахунок біоетанолу – спеціального палива, яке виробляється з рослинних компонентів: злакових культур, очерету, цукрового буряку. При горінні цієї рідини виділяється трохи води і зовсім мало вуглекислого газу. Ніякої сажі, диму і попелу – в димоході повністю відпала потреба.

Категорія: Позначки: ,

Опис

Біопаливо не містить ацетону, виготовленого на основі етанолу рослинного походження, який пізніше денатуровано, завдяки цій обробці біоетанол не виділяє запаху під час горіння і є абсолютно безпечним для людини. Родовища та зола не утворюються. Рідина спалюється 100%, без шкідливих залишків.
Під час горіння не виділяється дим, а вуглекислий газ у кількостях, повністю безпечних для навколишнього середовища, крім того, водяна пара ефективно зволожує приміщення.

Біопаливо видає прекрасне жовто-оранжеве полум’я.

Біопаливо затверджено PZH, рідина отримала позитивну оцінку Департаменту екологічної токсикології Національного інституту громадського здоров’я щодо безпеки для людей та навколишнього середовища.

Біопаливо продається в 1-літровій упаковці з корисним дозатором, який полегшує точне виливання навіть у невеликі вогнища.

Позбавтеся від неприємних ароматів на користь приємного аромату. Ароматне біопаливо м’яко освіжає повітря, що в поєднанні з магією живого вогню етанолу створює спокійну атмосферу.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Паливо для біокамінів. Ароматизоване. 1 літр. “Аромати лісу””“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *