Паливо для біокамінів 1 літр

100.00

Паливо для біокамінів в ємності на 1 літр.

Nord Comfort — один із найсучасніших та найбільш якісних виробників біокамінів, біопалива та камінних аксесуарів завдяки своєму сучасному виробництву, яке знаходиться в Польщі.

Біокаміни — чудова альтернатива звичним камінам, вони підійдуть до Вашого інтер’єру як у квартирі, так і у приватному будинку. Біокамін працює за рахунок біоетанолу – спеціального палива, яке виробляється з рослинних компонентів: злакових культур, очерету, цукрового буряку. При горінні цієї рідини виділяється трохи води і зовсім мало вуглекислого газу. Ніякої сажі, диму і попелу – в димоході повністю відпала потреба.

Категорія: Позначка:

Опис

Біоетанол вироблявся за найновішою технологією, завдяки якій він був зневоднений на 96%, що позитивно впливає на процес горіння.

Біопаливо не містить ацетону, виготовленого на основі етанолу рослинного походження, який пізніше денатуровано, завдяки цій обробці біоетанол не виділяє запаху під час горіння і є абсолютно безпечним для людини. Родовища та зола не утворюються. Рідина спалюється 100%, без шкідливих залишків.
Під час горіння не виділяється дим, а вуглекислий газ у кількостях, повністю безпечних для навколишнього середовища, крім того, водяна пара ефективно зволожує приміщення.

Біопаливо видає прекрасне жовто-оранжеве полум’я.

Біопаливо має чинний сертифікат PZH, рідина отримала позитивну оцінку відділу екологічної токсикології Національного інституту громадського здоров’я у галузі безпеки для людей та навколишнього середовища.

Біопаливо продається в 1-літровій упаковці.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Паливо для біокамінів 1 літр”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *