Чорний біокамін 91см “BOX”

9,500.00

Настінний біокамін Black Box з широкою лінією пожежі. Польський біокамін, що висить шириною 91 см із безпечним пальником.

Nord Comfort — один із найсучасніших та найбільш якісних виробників біокамінів, біопалива та камінних аксесуарів завдяки своєму сучасному виробництву, яке знаходиться в Польщі.

Біокаміни — чудова альтернатива звичним камінам, вони підійдуть до Вашого інтер’єру як у квартирі, так і у приватному будинку. Біокамін працює за рахунок біоетанолу – спеціального палива, яке виробляється з рослинних компонентів: злакових культур, очерету, цукрового буряку. При горінні цієї рідини виділяється трохи води і зовсім мало вуглекислого газу. Ніякої сажі, диму і попелу – в димоході повністю відпала потреба.

Опис

Біокамін Black Box – це комбінація нержавіючої сталі та порошкового покриття сталі. Модель можна вільно повісити на плоску стіну. Укладена кубоїдна структура, завдяки якій камін з етанолом створює рівномірне ціле. Підходить як для сучасних, так і для класичних інтер’єрів.

Біокамін виробляється в Польщі з акцентом на точність та забезпечення безпеки використання.

Практична інформація:

Розміри: висота 440 мм, ширина 910 мм, глибина 170 мм. 15 кг.

Горизонтальний біокамін, підвісний, зі сталі, пофарбований чорною жароміцною фарбою. На звороті каміна з біоетанолом є спеціальні отвори для підвішування на стіні або будівлях. У комплект входять настінні пробки для підвішування біокаміна.
Корпус біокаміна був виготовлений зі сталі товщиною 1,5 мм, в поглибленні поруч із пальником вирізали довгасті отвори, які повинні вирівняти температуру пальника та запобігти створенню негативного тиску.

Використовуваний пальник шириною 450 мм і має прямий виріз. Він виготовлений з матової нержавіючої сталі товщиною 3 мм.
Пальник використовує керамічну поглинаючу вставку, яка захищає від розливу біопалива в разі сильного удару або перекидання каміна біоетанолу. При цьому біопаливо згорає більш рівномірно.

Пальник шириною 450 мм має ємність 1 літр, а біопаливо згорає залежно від умов приблизно за 2 години. Пальник не містить протипожежного регулювання, у комплект входить кришка, яка покриває проміжок пальника за допомогою ручок, що постачаються, для ефективного гасіння пожежі. На практиці кришка також може трохи прикрити пальник, щоб зменшити пожежу.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Чорний біокамін 91см “BOX””“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *