Чорний етанольний камін S-Line 120х46см

7,500.00

Біокамін Nice-House S-Line чорний 120х46см для підвішування на стіну або вбудований з безпечними пальниками.

Nord Comfort — один із найсучасніших та найбільш якісних виробників біокамінів, біопалива та камінних аксесуарів завдяки своєму сучасному виробництву, яке знаходиться в Польщі.

Біокаміни — чудова альтернатива звичним камінам, вони підійдуть до Вашого інтер’єру як у квартирі, так і у приватному будинку. Біокамін працює за рахунок біоетанолу – спеціального палива, яке виробляється з рослинних компонентів: злакових культур, очерету, цукрового буряку. При горінні цієї рідини виділяється трохи води і зовсім мало вуглекислого газу. Ніякої сажі, диму і попелу – в димоході повністю відпала потреба.

Опис

Структура біокаміна виготовлена ​​з шведської сталі, порошку, пофарбованої термостійкою фарбою. Передня рама та ніша пофарбована чорною матовою структурою.

Вогнище виготовлено у вигляді трьох незалежних пальників, в які наливають біопаливо, кожний місткістю близько 0,4 літра. Пальники з матової нержавіючої сталі. Чохли з нержавіючої сталі товщиною до 3 мм, що забезпечує високий рівень безпеки. Крім того, в пальник вбудовані клапани, завдяки яким регулювання полум’я є більш точним та ефективним. Пальники шириною 350 мм, а загальна лінія пожежі – до 750 мм.

Контейнери оснащені поглинаючими вставками (безпечна біо-вставка), які призначені для поглинання рідини та запобігання розливу біопалива (у разі заливки максимум 50% від ємності конфорки). Крім того, картриджі трохи знижують температуру рідини, що також впливає на безпеку.

Біокамін має регулювання полум’я, на кожному з пальників є затворний клапан, завдяки якому один літр біопалива згорає за дві-навіть чотири години.

Ми застерігаємо від фіктивних цінностей 4, а то й 9 годин.

Висота каміна з біоетанолом була збільшена пропорційно розміру пожежі, що утворюється від найбільш поширених 40 см до 46 см. Крім того, оптично з шириною 120 см камін з біоетанолом виглядає привабливіше. Біокамін має зменшену ширину передньої рами до 4 див. Обробка мала на меті зосередити увагу на вогні замість важких, часто грубих кадрів. Основи пальників не виступають за передню раму, тому біокамін можна повісити прямо на стіну.

Глибина біокаміна – 15 см, включаючи передню раму. Маючи такий великий камін з біоетанолом та пожежу, яку він створює; менша глибина негативно вплине на рівень безпеки. Для фіксації використовували смугу з відстанню, яка залишає простір у 1 см між тильною стороною каміна біоетанолу та стіною. Тепло задньої стінки біокаміна не стільки нагріває стіну. Встановлюючи етанольний камін в поглиблення, отвори в задній частині біокаміна – це чудова допомога. Вони дозволяють прикріпити біокамін більші гвинти до стіни без використання кріпильної смуги. Додаткова нижня ручка також була використана для запобігання будь-якого переміщення біопомісту (його можна використовувати лише разом із монтажною смугою).

Біокамін можна повісити прямо на плоску стіну, а також його можна вбудувати, також з гіпсокартону, але бажано в вогнетривкому варіанті. Що стосується встановлення каміна з біоетанолом навколо меблів, будьте уважні. Тепло від біокаміна піднімається вгору, тому об’єкти над біокамінами найбільш піддаються впливу. Під час монтажу телевізора над біокаміном ми пропонуємо відстань між пристроями, розмір зазору залежить від того, як встановлені обидва пристрої (висять на стіні або в будівлі) та умов (розташування вікон, комунікаційний шлях або розмір кімнати).

До складу біокаміну входить і т.зв. Ароматизатор, який являє собою невелику металеву основу, яку слід вставити в біокамін, в одному з куточків, щоб полум’я не горіло. Мінімальна кількість води і кілька крапель ароматного масла заливають в основу. Під впливом температури аромат виділяється, що дозволяє насолодитися перевагами ароматерапії. Набір не містить ароматної олії (масла, доступні в категорії аксесуарів).

Додаткова інформація

Вага 17.5 kg
Розміри 15 × 46 × 120 cm

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Чорний етанольний камін S-Line 120х46см”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *