Біокамін «Ромео»

7,600.00

Вільний стоячий вертикальний камін з біоетанолом, виготовлений з порошкової сталі

Nord Comfort — один із найсучасніших та найбільш якісних виробників біокамінів, біопалива та камінних аксесуарів завдяки своєму сучасному виробництву, яке знаходиться в Польщі.

Біокаміни — чудова альтернатива звичним камінам, вони підійдуть до Вашого інтер’єру як у квартирі, так і у приватному будинку. Біокамін працює за рахунок біоетанолу – спеціального палива, яке виробляється з рослинних компонентів: злакових культур, очерету, цукрового буряку. При горінні цієї рідини виділяється трохи води і зовсім мало вуглекислого газу. Ніякої сажі, диму і попелу – в димоході повністю відпала потреба.

Опис

Біокамін Romeo – це комбінація нержавіючої сталі та порошкової сталі. Модель можна встановити вільно. Біокамін завдяки своїм габаритам чудово підходить для великих житлових приміщень, готелів, ресторанів. У сприятливих погодних умовах це також може бути тераса або прикраса саду. Ефектно виглядає рука об руку, перш ніж входити в будівлю, готель, ресторан; а також на заходах.

Практична інформація:

Розміри: висота 1135 мм, ширина 359 мм, глибина 209 мм. Вага: 19 кг.

Камін, що стоїть на етанолі, корпус зі сталі, порошок пофарбований чорною фарбою. Вікна з чотирьох сторін топки гарантують безпеку в користуванні.

Конструкція печі виготовляється з нержавіючої сталі товщиною 1 мм місткістю 0,5 літра. Ширина 340 мм вогнища містить для більшої безпеки подвійні стінки (додаткова камера згоряння), а також спеціальну поглинаючу вставку (безпечна біо-вставка), яка діє як губка – налите в неї біопаливо всмоктується. Це рішення виключає ризик розливу біопалива. Рекомендується заповнити до 1/2 ємності печі, щоб вкладиш “утримував” рідину. Крім того, пальник містить індикатор рівня рідини.

Безпека використовуваної печі була підтверджена позитивною думкою та відповідним сертифікатом TüV Rheinland Polska.

1 літр біопалива згорає від 1h40min до навіть 4h, залежно від регулювання клапана. Ми застерігаємо від фіктивного часу куріння 6 або 9 годин.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Біокамін «Ромео»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *